Google+ Badge

sobota, 12. septembra 2015Kľud po eucharistii. 
15 komentárov:

 1. Zavŕšenie :lieky, škola, viera....a je (sme ) celistvý....bez toho by sme boli mŕtvi ...

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Mě ty cihly u vás nepřestávají fascinovat, moc krásné!!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :-) , vychádzali sme z tradičných slovenských materiálov,z ktorých bol aj dom... , z tradície, architekt má stránku Van Jarina,má tam svoj dom pod jabloňou, je to slovenská drevenica a tradícia tesárov z Rožňova pod Radhoštem :-)
   Jednoducho a úsporne, blogy a trendy som nepoznala....

   Odstrániť
  2. Only blog a trendy se pořád mění. Nemá smysl něco pronásledovat a snažit se za každou cenu. Pro mě je nejkrásnější, když vidím, že něčí bydlení má duši, vidíš tam, jak ten člověk žije, co má rád, co dělá. tady u nás to zatím moc vidět není, ale pracujeme na tom. U vás to je vidět krásně! Pořád přemýšlím nad tou tabulovou černí kam s ní! :)

   Odstrániť
 3. Zvenku to vypadá tak útulně... :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Áno, rada pozorujem rozožatý dom zvonku...dáva mi to aj odstup, akoby to bolo v živote krajšie, hrejivejšie....a rada nechávam tie okná do ulice nezastreté, cez deń aj večer...., obývačku, aj Milovu izbu teraz....a muž ten len zastiera...

   Odstrániť
  2. Já to mám taky tak. Od malička nesnáším závěsy a žaluzie... Mám velká okna bez záclon. A zároveň ráda nakukuju k cizím a představuju si, jak tam bydlí a jak jsou šťastní. Zvláště kolem Vánoc je to romantika... :-)

   Odstrániť
  3. ....a už nemám preto záclony, aj kvôli psovi :-)...ináč korytnačka by bola k Milov bezpečné zvieratko :-)
   Peti ak ešte nepoznáš R.Dahl, spisovateľ čo napísal Matyldu a Charliho továreň na čokoládu...má super knižka Akčantyrok, (prečítaj odzadu .-) :-))))))

   Odstrániť
 4. Tu je vidieť to vaše teplo domova..pekné fotečky...úplne v bezpečí ste tam....

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ano, máte to doma moc krásné a útulné...

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ďakujem, všetko ma povzbudzuje...dorábame podkrovie, jeho nová ,,tvár,, sa teraz tvorí, vzniká...aj vaše priania, milé moje, pomáhajú :-)

  OdpovedaťOdstrániť